Dlaczego My?

Optymalne dopasowanie

Zbuduj swoją stronę internetową lub aplikację na mocnym fundamencie. Aby znaleźć najlepsze z najbardziej opłacalnych rozwiązań hostingowych dla swojej firmy, a następnie uzyskać wsparcie porozmawiaj z nami o swoim projekcie lub usłudze, co pozwoli nam optymalnie dopasować się do Twoich potrzeb. Niezależnie od tego czy jest to Twoje nowe przedsięwzięcie, jest to projekt kontynuowany, czy po prostu potrzebujesz zmiany lub szybkiego wdrożenia, zawsze dokonasz tego przy czujnym wsparciu naszego zespołu.

Kim jesteś w biznesie?

To ważne pytanie. Jeśli nie wiesz kim są Twoi potencjalni klienci, pomożemy Ci odpowiednio dobrać grupę docelową, a także dostosować grafikę strony internetowej i jej funkcjonalność do ich oczekiwań.
Z naszej perspektywy ważne jest by dla Ciebie zbudować serwis, który optymalnie będzie dopasowany dla najwartościowszego grona klientów, byś mógł cieszyć się korzyściami z rozwoju Twoich usług i produktów.
Po nawiązaniu relacji z naszą firmą, niezwłocznie zajmiemy się poważnym zdefiniowaniem tożsamości, którą chcesz projektować na rynku.

Twoja strona – Twój wizerunek

Przedsiębiorcy nie są bez twarzy, gdyż właśnie strona internetowa często stanowi ich wizerunek na zewnątrz. Wraz ze wzrostem social-media, warunek ten jest coraz bardziej prawdziwy. Ważniejsze niż kiedykolwiek stało się, by wiedzieć, co masz prezentować, w jaki sposób i z jaką energią masz przedstawiać silny, niezapomniany obraz Twojej działalności do publicznej wiadomości.
Pomagamy tego dokonać optymalizując koszty, zawsze na osobistym poziomie współpracy, z nakierowaniem na zwiększenie sprzedaży, rozpoznawalności i lojalności klientów.